Ingyenes szállítás sc csatlakozó T1550/R1310&1490nm FWDM CATV

Új termék

Készleten

1 Elemek

Ft7 361

Címkék: sc csatlakozó, sc sc, Olcsó sc csatlakozó, Magas Minőségű sc sc.

Ingyenes szállítás sc csatlakozó T1550/R1310&1490nm FWDM CATV

Jellemzők

Széles sávszélesség

Alacsony beiktatási

Nagy csatorna elszigeteltség

Rendkívüli megbízhatóság, stabilitás

Alkalmazások

Optikai erősítők

CATV

Műszaki adatok

Elem

Egység

Paraméterek

Pass-Port

(C-P)

Központi Hullámhossz λ p

nm

1310

1550

1550

1310/1490

Hullámhossz Tartomány

nm

1260~1360

1550~1560

1540~1620

1260~1500

Beiktatási

dB

Legfeljebb 0.60

Síklapúság

dB

Legfeljebb 0.30

Elkülönítő @λ R

dB

≥30

Tükrözik Port

(A C-R)

Központi Hullámhossz λ R

nm

1490/1550

1310/1490/1600

1310/1490

1550

Hullámhossz Tartomány

nm

1460~1620

1260~1500&

1580~1620

1260~1500

1535~1620

Beiktatási

dB

Legfeljebb 0.40

Síklapúság

dB

≤0.25

Elkülönítő @λ P

dB

≥13

Irányított

dB

≥50

Optikai Vissza Veszteség

dB

≥50

Polarizáció Függő Veszteség

dB

≤0.1

PMD

ps

≤0.1

Termikus Stabilitás

dB/C

Legfeljebb 0.005

Optikai Teljesítmény

mW

Legfeljebb 500

Húzó Terhelés

N

≥5

Működési Hőmérséklet

C

- 5-től +70

Tárolási Hőmérséklet

C

-40 +85

Rost típus

SMF-28e

Csomag dimenzió

mm

TBD

Megjegyzés: a normál hőmérsékleti körülmények között, nem számítva a csatlakozók, ragasztás, a végére eszköz elvesztése

Rendelési információk(FWDM-1-1-1-0)

Termék neve

Típus

Cső

Szál hossza

Csatlakozó

FWDM

1=T1310nmR1490+1550

2=T1490nmR1310+1550

3=T1310+1490nmR1550

4=T1550nmR1310+1490

1=250um Rost

2=900um Rost

3=Többiek

1=0.5+/-0.1 m

2=1.0+/-0.1 m

3=Többiek

0=Nincs csatlakozó

1=FC/UPC

2=FC/APC

3=KP/UPC

4=SC/APC

5=LC

Mikor képek, leírások nem egyeznek,A leírásának, címének helyes

A kép csak tájékoztató jellegű. a termék ugyanaz, mint a leírás. Ha össze vannak zavarodva. kérjük, lépjen kapcsolatba szolgáltatás.

Szállítás 1. KÉSZÍTSEN SZÁLLÍTÁSI IDŐ: Minden termék egyedi termékek,általában megszervezzük szállítás 1-5 napon belül. ha sürgős, akkor kérjük lépjen velünk kapcsolatba. 2. A SZÁMLA, Ha kell szállítói fizetési nyújthat hivatalos számlák (PI) A vámkezelés mi lehet a kínálat a kereskedelmi számlák 3. AZ ADÓ MIATT, Ha nincs különleges üzenet,akkor bejelenti, hogy az igazi érték az áruk,nem Vagyunk felelősek semmilyen vám-díj; kérlek nézd meg a vámpolitikai a saját helyén.Ha segítségre van szüksége,kérjük, lépjen velünk kapcsolatba . Megjegyzés: 1. Sajnálom, hogy nem támogatjuk a postafiók cím, kérem, hagyjon üzenetet a helyes címet, amikor a parancsot. 2. Néha a csomagot kellett menni a helyi postára, hogy vegye fel. Kérjük, hogy a nyomon követési számot, a személyi IGAZOLVÁNY, hogy vegye fel a csomagot időben, ellenkező esetben a csomagot visszaküldik nekünk.

Vissza árfolyam

1. RENDELÉS TÖRLÉSE

Lehet, hogy lemondom a rendelést bármikor, mielőtt a rend comfirmed minket. Ha ez úgy van elrendezve, termelés, nem fogadhatjuk el, hogy a törlési vagy cseréje érdekében.

Visszajelzések 1.Ha elégedett vagy a termékek, szolgáltatások,kérlek, hagyd el a pozitív visszajelzés, 5 csillag. Pozitív(5 csillag)nagyon fontos számunkra, kérem, gondolja meg kétszer, mielőtt elhagyja nekünk visszajelzést. 2.Ha nem elégedett a termékeink,kérjük szabadon lépjen kapcsolatba velünk. Igyekszünk a legjobb, hogy megoldja a problémát. (XYT-TECH) Sharetop kiállítási terv: Booth No. 23E02.Április 24-27,2018 Expocentre,Moszkva

Csomag Méret 25cm x 15cm x 5cm (9.84in x 5.91in x 1.97in)
Készülék Típus darab
Csomag Súlya 0.3kg (0.66lb.)
Alkalmazás CATV rendszer
Rost Típus SMF-28e
Név FWDM
laza cső 0.9/2.0/3.0mm
csatlakozó SC/FC/LC/ST
Hullámhossz T1550/R1310&1490nm
Szál hossza 1m/customized
Modell Száma XYT-FWDM

Kapcsolódó termékek

0 Vélemények

start vége Tudom, vásárlás előtt Sok ügyfél bejelentett minket (Grandway Telecom), hogy a megvásárolt Grandway Optikai Termékek, a jogosulatlan eladó a vatera piacterén ami nem garancia, technikai támogatás, illetve a szoftver frissítés. Kérlek, vegyél csak ezt a vatera piacterén boltba Shanghai Grandway Távközlési Technikus. Co., Kft . Vagy lépjen

Ft235 566
0 Vélemények

Üdvözöljük a SeeMe Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? További információért, kérjük, forduljon SeeMe eladó Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia. Üdvözöljük a SeeMe Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? További információért, kérjük, forduljon SeeMe

Ft16 490
0 Vélemények

Üdvözöljük a SeeMe Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia. További információt vagy technikai kérdés, ne habozzon kapcsolatba lépni SeeMe szolgáltatás.

Ft22 084
0 Vélemények

Üdvözöljük a SeeMe Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? További információért, kérjük, forduljon SeeMe eladó Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia.

Ft14 711
1 Vélemények

1 Leírás Alkalmazása az átlátszó optikai kábel csatlakozó rendszer, főleg a telepítés a család, lehet egyszerűsíteni a konstrukció feltételeinek, de nem befolyásolja a lakberendezés hatása. 2 Funkció Alacsony beiktatási vissza reflexiós veszteség Jó exchangeability Jó Tartósság Magas hőmérséklet stabilitás. Kiváló Minőségű,

Ft4 417
0 Vélemények

Jellemzők: Kis Mód Hatása A széles körű alkalmazás zenekar Magas megbízható Alkalmazások: Multimódusú Kommunikációs Rendszerek Optikai Érzékelő Rendszerek Eszközök Tulajdonságok: Paraméterek Egység P Egy Hullámhossz nm 850& 1310&1490& 1550 Beiktatási 50/50 dB 3.7/3.7 4.0/4.0 60/40 2.9/4.8 3.2/5.1 70/30 2.1/6.2 2.4/6.5 80/20 1.6/8.2 1.9/8.5 90/10 1.1/11.8 1.5/12.4 Vissza

Ft7 653
0 Vélemények

Dell Networking Kompatibilis 470-13411 40G QSFP+ DAC Breakout Kábel (3 méter, passzív, QSFP+ 4 SFP+, 30AWG) Termék Részletek Dell Valódi 470-13411 kereskedő Neve LODFIBER Csatlakozó Típus QSFP+ 4 SFP+ Max adatátviteli Sebesség 40Gbps-Kábel Típusú Passzív Réz Kábel AWG Vezeték 30AWG Kábel Hossza 3m(9.84 ft) Kabát Anyaga PVC(OFNR) Hőmérséklet 0 ... 70°C (32 158°F) HTS-Harmonizált Kód

Ft25 029
1 Vélemények

Ingyenes Szállítás, Kiváló minőségű Optikai adapter ST Női FC Férfi Adapter Simplex SM Hibrid adapterek Ezt az ST(Női), hogy FC(Férfi) típusú optikai hibrid-adapter szabályozott típusú rost-beépített adapter csatlakozó, amely alá a művelet a splicing, valamint csatlakozó között száloptika. Funkció: Újrafelhasználható akár 1000-szer Nagy pontosságú,

Ft4 708
0 Vélemények

Támogatás 100M, majd 1000M SFP Modul 110VAC Bemeneti Teljesítmény Gigabit Optikai SFP Media Converter Modell: LNK-3012-SFP-Sorozat Áttekintés LNK-3012-SFP van szerelve egy 10/100/1000BASE-T RJ45 réz, egy 100/1000BASE-X SFP optikai felület, beépített tápegység. A media converter teljesíti 100/1000 MÉTEREN auto-érzés száloptikás port, amelyek növelik a rugalmasságot,

Ft11 130
0 Vélemények

A csavart huzalt is, Fogó, HT-N5684 8P/ 6P/ 4P Kábel Bilincs három hálózati kommunikáció,Ingyenes házhozszállítás A fizetési 1. Elfogadjuk Letéti. Lehet Fizetni keresztül Alipay, Visa, MasterCard, Western Union, Banki átutalással a vatera piacterén. 2. Kérjük, hogy a fizetés a lehető leghamarabb, így a tétel korábban. 3. Megjegyzés: Minden behozatali

Ft10 612
0 Vélemények

200GHz DWDM Komponens ( DWDM szűrő ) Leírás DWDM ITU Összetevők eredménye éves távközlési tapasztalatokat a vékonyréteg-szűrő technológia. Egyes alkatrészek elérhető ITU csatornaosztás 200 GHz-es. Ezek az eszközök haladhatja meg a követelményeknek Telcordia GR-1221. Nem tudják igazolni, alacsony beiktatási hőmérséklet érzéketlenség, megbízható teljesítményt

Ft11 778
0 Vélemények

10G 40KM 1470~1610nm SFP+ optical module with LC connector,DDM function compatible with D-Link equipments PRODUCT FEATURES 10Gb/s serial optical interface compliant to 802.3ae 10GBASE-ER CWDM EML Laser 1470nm to 1610nm CWDM Laser Duplex LC connector Up to 40km transmission. Metal enclosure, for lower EMI Electrical interface compliant to SFF-8431 2-wire

Ft110 846
0 Vélemények

Optikai OTDR Dob Kábel Doboz/Szál Gyűrű/OTDR Halott Zóna Eliminator a Hossza 1000 Méter használt Optikai OTDR Figyelem Rendelés quanity ≥ 4 doboz, megszervezzük a FEDEX gyors szállítás, 5 - 10 nap a célig. Rendeléskor, kérjük, adja meg csatlakozó típusok szükséges. Például : A Példa: ST/UPC------KT/UPC B Példa: SC/APC------FC/UPC Opcionális Csatlakozó:

Ft15 901
0 Vélemények

Üdvözöljük a SeeMe Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? További információért, kérjük, forduljon SeeMe eladó Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia. Üdvözöljük a SeeMe Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? További információért, kérjük, forduljon SeeMe

Ft22 084
0 Vélemények

1550nm EDFA Erbium Átitatott Rostot Erősítő 22dB 1.Termék Leírás XW-EA 1550NM sorozat 1550nm optikai erősítő a fontos, optikai relé átviteli berendezések 1550nm optikai kommunikációs rendszer. Elsősorban a távolsági optikai átvitel a TV-kép, a jel,a digitális televíziós jel, telefon hang, jel, adat (vagy tömörített adatok)jel. Ezt a terméket választja, a nagy teljesítményű

Ft161 952
0 Vélemények

Páncélos Optikai Patch Kábel,ST/PC-ST/PC,3.0 mm Átmérőjű, Singlemode 9/125, Simplex,10Meters Fém páncél, erős szakítószilárdságú! Megjegyzés: Hossza csatlakozó testre szabható, pls, ne habozzon kapcsolatba lépni velem az idézet. Műszaki Adatok: Paraméter Egység FC, SC, LC/ Páncélos optikai patch kábel ST, MU MT-RJ,

Ft5 300
0 Vélemények

Optikai Media Converter 10/100M Kettős Szál Egyetlen Mód, SC Csatlakozó Átalakító 2KM Külső Tápegység Megjegyzés:Lehet nyomtatni a logó a shell a media converter, ha tömeges megrendelés , ha kell , akkor lépjen velünk kapcsolatba , nyomtatás díja 20 USD az első alkalommal , akkor ingyenes a második alkalom, jövő . Leírás: gyártunk egy új media converter elsősorban

Ft4 417